פרגולות ברזל

מהי פרגולה?

פרגולה היא סוג של גג, בדרך כלל בצורת סבכה, המוצמד לקירות החיצוניים של המבנה.

פרגולה היא מבנה בעל צד פתוח, עשוי בדרך כלל מעץ או מתכת, המעניק צל והגנה מפני גשם. הם יכולים לשמש כחיבור למבנים או שהם יכולים לעמוד לבד.

המילה "פרגולה" באה מהמילה האיטלקית "פרגולה", שפירושה "קיר קטן". הוא שימש במקור באנגליה במאה ה-16 כדי לתאר מבנה דמוי סוכת שנבנה סביב גן כדי לספק הגנה מפני שמש וגשם.

פרגולה היא סוג של מבנה חסר גג עם צדדים פתוחים המשמשים להצלה והגנה מפני השמש. ניתן לבנות אותו ממספר חומרים שונים, כולל עץ, מתכת ואבן.

המילה פרגולה באה מהמילה האיטלקית "פרגול", שפירושה "לספק צל". פרגולה מספקת גם הגנה מהשמש וגם תחושת פרטיות.

מהי פרגולה?

פרגולות נהדרות להוספת צל לחלל חיצוני. הם מגיעים במגוון צורות וגדלים, ויכולים לשמש כמוקד או כתפאורה.

פרגולה היא מבנה אדריכלי המשמש לספק מחסה מפני השמש, הגשם או הרוח. פרגולות נקראות גם סוכת, סבכה או גזיבו מכוסה גפנים. הם יכולים להיות עשויים מעץ, מתכת או חומרים אחרים כמו ויניל וזכוכית.
עבור מידע בתחום של פרגולת אלומיניום איכותית ופרגולות ברזל ניתן לבקר ב- n-aluminum.co.il

המילה "פרגולה" באה מהמילה האיטלקית "פרגול" שפירושה "לספק צל". המילה פרגולה נמצאת בשימוש מאז המאה ה-16.

פרגולה יכולה ליצור מקום מוצל עבור אנשים להירגע בחוץ בימי הקיץ החמים כשהשמש בשיאה. הוא מספק הגנה מקרני השמש ושומר אותך קריר מתחת לחופה של עלים וגפנים. פרגולות מצוינות גם ליצירת פרטיות

המילה פרגולה נגזרת מהמילה האיטלקית "פרגולה" שפירושה "מרזבים מקרינים". פרגולות בנויות בדרך כלל כמבנים חיצוניים בפטיו או בגינות. ניתן להשתמש בהם ליצירת אזור מוצל לישיבה ואכילה, להגנה מפני השמש או לגידול גפנים וצמחים.

פרגולה היא סוג של מבנה תומך גג שקיים מאז ימי קדם. היוונים הקדמונים השתמשו בו כדי לספק צל והגנה מפני גשם בזמן שהם ישבו מחוץ לבתיהם ונהנו בחוץ. כיום, הוא פופולרי בגנים בכל רחבי העולם כדרך לספק צל ומחסה מבלי לנצל יותר מדי מקום.

בניית פרגולת ברזל משלך מאפס

פרגולות ברזל הן דרך מצוינת לשפר את מראה הגינה שלך, ולא קשה לבנות אחת מאפס.

השלב הראשון הוא למדוד את השטח שתרצו שהפרגולה תתפוס. זה יהיה הרוחב, האורך והגובה של המסגרת שלך. אתה יכול להשתמש בחוט, גיר או סרט מדידה.

לאחר המדידה הזו, השתמש בעיפרון כדי לצייר את הממדים הללו על גבי לוח דיקט או MDF לחיתוך. לאחר מכן, עליך לגזור ארבעה חלקים לפי המידות הללו ולקדוח ארבעה חורים בכל פינה להכנסת ברגים או מסמרים.

לאחר מכן תוכל למקם את החלקים הללו לפי הסדר ולחבר אותם באמצעות ברגים או מסמרים דרך החורים הקדוחים בכל קצה של כל חלק (או דרך חורים שנקדחו מראש). לאחר שכל ארבע הפינות מאובטחות באמצעות ברגים או מסמרים, תצטרך למסמר מעט לבד קירוי לפני הוספת רעפי קירוי על זה – זה בדיוק כמו לרצף את

החסרונות של פרגולות ברזל

פרגולות ברזל הן סוג של מבנה חיצוני המשמש למתן צל והגנה מפני פגעי מזג האוויר. הם פתוחים בצדדים ובדרך כלל יש להם מוטות מתכת ליצירת דוגמה.

ישנם חסרונות רבים של פרגולות ברזל שניתן לראות בהשוואה לסוגים אחרים של מבנים חיצוניים. חסרון אחד הוא שהם דורשים הרבה יותר תחזוקה מאשר מבנים אחרים מכיוון שהם מחלידים בקלות, מה שעלול להוביל לכתמים וקורוזיה. חיסרון נוסף הוא שלא ניתן להשתמש בהם לפרקי זמן ארוכים מכיוון שמוטות המתכת יתחילו לצנוח או לצנוח מהמשקל, מה שעלול להוביל לפציעה או לנפילות אם מישהו מעד עליהם.

פרגולות ברזל הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים המעוניינים להוסיף סגנון אדריכלי לגינה שלהם. פרגולות ברזל מגיעות בהרבה סגנונות ועיצובים שונים, אך לכולן יש דבר אחד במשותף – הן יקרות.

זה אולי מפתה ללכת על פרגולת ברזל, מכיוון שזו האופציה הכי אסתטית שיש, אבל היא לא באה בלי החסרונות שלה. אחד החסרונות החשובים ביותר של פרגולת ברזל הוא שהיא יקרה: מ-200-400 דולר לקטנה ועד 800-1200 דולר לגדולה. העלות הממוצעת של פרגולת ברזל תהיה תלויה בגודל ובעיצוב, כך שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לאיך שתרצו שפרגולת הברזל שלכם תיראה
כדי לקרוא מידע בתחום של להצעת מחיר > עליך להעיף מבט ב- n-aluminum.co.il

פוסטים שתרצה לקרוא:

דילוג לתוכן